Ladislav Rusek

(1927-2012)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Andělská křídla: PF 2005, Josef Jungmann Zápisky

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:00

    linoryt, 2004, 8,5 x 18 cm, sign. L.Rusek 2004, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Položka č.: 227078

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 21:08

    litografie, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD Rusek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Hudba

    Položka č.: 226521

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2019 12:15

    linoryt, 1972, 26 x 17,5 cm, sign. PD Lad. Rusek 1972, č. 197/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)