Václav Radimský

(1867-1946)

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    Řeka v krajině

    Položka č.: 230945

    Vyvolávací cena: 320.000 CZK (12.800 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:02

    olej, karton, 70 x 100 cm, sign. LD Radimský, rám, nabízená položka je dílem významného českého autora, který se výrazně prosadil i v zahraničí. Za svého pobytu v Paříži se seznámil s impresionisty kolem Clauda Moneta a Camilla Pissara. S Claudem Monetem posléze tvořil v umělecké kolonii u Giverny. …

    Aktuální cena: 320.000 CZK (12.800 €)