Marek Rozehnal

(1982)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:17

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Malá Strana I

    Položka č.: 234412

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:09

    kombinovaná technika, papír, 40,7 x 29,8 cm, sign. na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Malá Strana III

    Položka č.: 234413

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:10

    kombinovaná technika, papír, 29,8 x 38,2 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Malá Strana IV

    Položka č.: 234414

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:11

    kombinovaná technika, papír, 40,3 x 29,8 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Variace na gotiku

    Položka č.: 234415

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:12

    kombinovaná technika, papír, 41,5 x 29,8 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 234416

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:13

    kombinovaná technika, papír, 41,2 x 30 cm, sign. na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Loutkohra

    Položka č.: 234421

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:18

    olej, dřevo, 100,5 x 100,5 cm, sign. PD Rozehnal, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Františka

    Položka č.: 234590

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:47

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 234591

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:48

    akryl, sololit, 55 x 47 cm, sign. PD Rozehnal, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Krajina u Okoře

    Položka č.: 236419

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 19:03

    akryl, plátno, 126,5 x 134,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)