Ivan Exner

  • Ivan Exner

    Sám sobě - obrazy z let 1988 - 2005

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 03. 2019 18:22

    kniha, 2005, 31 x 24 cm, podpis výtvarníka, nakl. Interzeta, vazba původní, opatřeno kartonovým pouzdrem s látkovým lemem, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes a skupiny Tunel

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ivan Exner

    Položka č.: 224663

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 11:55

    tisk, 2008/2010, 46 x 64 cm, sign. PD Ivan Exner 2008/2010, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes a skupiny Tunel

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ivan Exner

    Zahrada Eden

    Položka č.: 205029

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 19:05

    serigrafie, 1997, 40 x 49,5 cm, sign. vzadu Ivan Exner, rám, autorský tisk, vzadu popsáno, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes a skupiny Tunel

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)