Jiří Mádlo

(1934-2008)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Položka č.: 281136

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:32

    litografie, 12,8 x 20 cm, sign. PD Mádlo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)