Jiří Chadima

  • Jiří Chadima

    Podzim u řeky

    Položka č.: 19663

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, tempera, sololit, 2006, 21 x 49 cm, sign. PD Chadima 06, rám, vzadu autorský podpis, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)