Jiří Chadima

  • Jiří Chadima

    Mánes

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    olej, tempera, sololit, 2018, 33 x 60 cm, sign. PD Chadima 18, rám, Chadimova tvorba je typická zachycením snové atmosféry kolem Vltavy. Pro své náladové scény volil autor převážně všední pohledy na mosty, náplavky, lodě či samotnou plynoucí řeku. Městská krajina se tak vyznačuje jistou barevnou jed…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Jiří Chadima

    Rybář

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    litografie, 1966, 12 x 16,5 cm, sign. PD Chadima 66, pasparta, č. 11/100, pasparta lehce zašpiněna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Chadima

    Podzim u řeky

    Položka č.: 19663

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, tempera, sololit, 2006, 21 x 49 cm, sign. PD Chadima 06, rám, vzadu autorský podpis, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jiří Chadima

    Vyšehrad

    Položka č.: 230365

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:30

    litografie, 1973, 14,5 x 41 cm, sign. PD Chadima 73, rám, č. 48/60, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Chadima

    Rybář

    Položka č.: 230366

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:31

    litografie, 1983, 11,1 x 20,4 cm, sign. PD Chadima 83, č. 31/75, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Chadima

    Maják

    Položka č.: 231622

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 19:02

    litografie, 1992, 11,5 x 15 cm, sign. PD Chadima, pasparta, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Odhadní cena: v CZK