Jiří Chadima

  • Jiří Chadima

    Pod jezem (Náplavka)

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 18:39

    olejová temepra, lak, karton, 2017, 50,5 x 59,5 cm, sign. PD Chadima 17, rám, Chadimova tvorba je typická zachycením snové atmosféry kolem Vltavy. Pro své náladové scény volil autor převážně všední pohledy na mosty, náplavky, lodě či samotnou plynoucí řeku. Městská krajina se tak vyznačuje jistou ba…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Odhadní cena: 34 000 - 38 000 Kč CZK

  • Jiří Chadima

    Podzim u řeky

    Položka č.: 19663

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, tempera, sololit, 2006, 21 x 49 cm, sign. PD Chadima 06, rám, vzadu autorský podpis, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Jiří Chadima

    Vyšehrad

    Položka č.: 230365

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:14

    litografie, 1973, 14,5 x 41 cm, sign. PD Chadima 73, rám, č. 48/60, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)