Václav Mašek

(1893-1973)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Setkání / Milenci / Atentát

    Položka č.: 163345

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:26

    litografie, 1928, 18,1 x 11 / 18,2 x 10,8 / 18,2 x 10,9 cm, sign. PD Mašek 28, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Milenec / Rvačka / Tanec

    Položka č.: 135638

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:27

    litografie, 18,6 x 10,6; 18,6 x 10,8; 18,3 x 10,5 cm, zkušební tisk (ruční), Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hostina

    Položka č.: 113359

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:28

    litografie, 1938, 18,6 x 32,3 cm, sign. PD Mašek 38 , PD věnování panu A. Kvasničkovi, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 214089

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2019 14:05

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 227943

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2019 15:33

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    Položka č.: 227945

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2019 15:35

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Jan Žižka

    Položka č.: 206350

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:34

    dřevoryt, 25,5 x 16,8 cm, sign. PD Mašek, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Vlast - soubor tří básní Otakara Theera, Antonína Sovy a Viktora Dyka

    Položka č.: 235658

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 19:17

    bibliofilie, 1936, 27 x 19,5 cm, 4 litografiemi vyzdobyl Václav Mašek, vydáno k Vánocům 1936 jako soukromý tisk Karla Neuberta, nakladatelství V. Neubert a synové, Praha - Smíchov, 21 str., brožovaná vazba, nerozřezáno, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, č…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)