Václav Mašek

(1893-1973)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Pražský hrad s Karlovým mostem

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 21:39

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 226393

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2018 13:12

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Studie k ilustraci

    Položka č.: 226394

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2018 13:14

    litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 226395

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2018 13:16

    dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)