Václav Mašek

(1893-1973)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 227943

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2018 11:05

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    Položka č.: 227945

    Plánované ukončení: 25. 10. 2018 11:15

    litografie, 27,5 x 37 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar