Václav Mašek

(1893-1973)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 19:40

    litografie, 27 x 37,3 cm, sign. PD Mašek V., při okrajích lehce pokrčený papír, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    J. Hora: Deset let

    Položka č.: 215901

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2017 10:39

    bibliofilie, 2x pův. kol. rytina V. Mašek, sign. v tiráži J. Hora a Mašek V., vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, ex. 114/120 na papíře z Fabriano, pův. listy s deskami, 67s., zadní strana desek a hřbet zcela chybí, přední strana potrhaná, na horním okraji listů nepatrná zateklina, antiqari.at Radhošťská,…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    V. Majakovskij: 150,000.000 (Revoluční epos)

    Položka č.: 216053

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2017 13:11

    kniha, kresby a ob. V. Mašek, vyd. Václav Petr, Praha, 1925, přel. B. Mathesius, plpl. převazba s nápisem na kůži ve hřbetu, pův. ob. vevázána, 113s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    E. Beneš: Toasts Ěchanges a Prague

    Položka č.: 216113

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2017 14:11

    bibliofilie, podpis E. Beneš, litografie a obálka V. Mašek, vydal Orbis, 1934, papír Zanders, 300 výtisků, nestr., brož, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)