Vilma Kotrbová - Vrbová

(1905-1993)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    Položka č.: 212505

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 13:19

    tuš, papír, 1990, 48,5 x 32,5 cm, PD sign. a připsáno věnování: Panu A. Weisovi Vilma Vrbová 90, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec

    Položka č.: 212585

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:00

    litografie, 1989, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu