Kamila Ženatá

  • Kamila Ženatá

    Černý a bílý kámen

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:02

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kamila Ženatá

    Řeč stromů

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 15:00

    olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. DU Kamila Ženatá, dílo již dlouho uznávané všestranné umělkyně, která ve své tvorbě reaguje na aktuální společenské problémy, a jejíž mediálně rozmanité (často site-specific) instalace dokázaly vždy zasáhnout i veřejnost uměním nepolíbenou. Ženatá se ovšem věnuj…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Odhadní cena: 44 000 - 49 000 Kč CZK

  • Kamila Ženatá

    Jaro

    Položka č.: 207126

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 17:45

    olej, plátno, 2003, 20 x 20 cm, sign. PD KAMILA ŽENATÁ, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Soňa Houdková

    Položka č.: 234235

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:12

    suchá jehla, 8 x 4,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 20/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID206 Historie příhozu

  • Kamila Ženatá

    Stromy

    Položka č.: 221448

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2019 12:25

    litografie, 16,3 x 25,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 62/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Kamila Ženatá

    Generalis

    Položka č.: 232520

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:25

    akvatinta, 24,9 x 36 cm, sign. PD Kam. Ženatá, autorský tisk, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamila Ženatá

    Dvůr

    Položka č.: 232521

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:30

    akvatinta, 1981, 9,4 x 13,4 cm, sign. PD K. Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamila Ženatá

    Parkur

    Položka č.: 232522

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:35

    akvatinta, 1981, 37,7 x 46,3 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, při okrajích roztržený papír - zasahuje do tisku, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kamila Ženatá

    Pohled na hřebčín

    Položka č.: 232523

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:40

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kamila Ženatá

    Krokodýlí tanec

    Položka č.: 234719

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:32

    olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. zezadu Kamila Ženatá, autorka, rovněž naše významná psychoterapeutka, se kromě olejomalby, jak můžeme vidět na nabízené položce z loňského roku, v současné době věnuje rovněž nepřehlédnutelným výstavním projektům spojujícím různá média od videí přes malbu, fotog…

  • Kamila Ženatá

    Kůň na kolotoči

    Položka č.: 234491

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:48

  • Kamila Ženatá

    Ve stáji

    Položka č.: 234492

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:49

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)