Kamila Ženatá

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Ivan Hradec

    Položka č.: 218740

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:55

    hlubotisk, 8,9 x 4,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Miroslav Šlapal

    Položka č.: 237266

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:12

    hlubotisk, 2003, 8,7 x 4,2 cm, sign. PD Kamila Albrechtová 03, č. 41/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Carlsson Marianne

    Položka č.: 237267

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:13

    hlubotisk, 8,6 x 4,8 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kamila Ženatá

    Řeč stromů

    Položka č.: 235929

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:36

    olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. DU Kamila Ženatá, dílo již dlouho uznávané všestranné umělkyně, která ve své tvorbě reaguje na aktuální společenské problémy, a jejíž mediálně rozmanité (často site-specific) instalace dokázaly vždy zasáhnout i veřejnost uměním nepolíbenou. Ženatá se ovšem věnuj…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Odhadní cena: 44 000 - 49 000 Kč CZK

  • Kamila Ženatá

    Zrcadlení

    Položka č.: 236235

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:59

    lept, 1990, 55,5 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá 90, pasparta, č. 33/50, vzadu nalepen štítek s popisem , pasparta otřepená, PD naprasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)