Vasil Stanko

(1962)

SEZNAM AUTORŮ

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Kompozice

    Položka č.: 1182

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:25

    bromostříbrná fotografie, 1996, 28,5 x 20 cm, sign. na zadní straně Stanko 1996, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Spolehanie sa jeden na druhého

    Položka č.: 1183

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:26

    bromostříbrná fotografie, 26,6 x 27,2 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, z cyklu Spoločná domácnosť, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Hlava 15

    Položka č.: 236476

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:50

    bromostříbrná fotografie, 1992, 44,5 x 44,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Stereofotografie

    Položka č.: 236891

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:35

    digitální tisk, 2007, 49 x 60,5 cm, sign. PD Vasil Stanko, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Hlava 18

    Položka č.: 236908

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:52

    bromostříbrná fotografie, 1991, 44 x 44,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD VasilStanko 1991, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Hlava 22

    Položka č.: 236909

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:53

    bromostříbrná fotografie, 1992, 44,5 x 44,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Hlava 9

    Položka č.: 236910

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:54

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45,5 x 45,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Kompozice

    Položka č.: 236931

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:15

    bromostříbrná fotografie, 1985/2014, 15,5 x 15,5 cm, sign. na zadní straně Stanko 1985, 15/5 do 2014, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook