Karel Langer

(1878-1947)

  • Karel Langer

    (1878-1947)

    Náves

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, překližka, 1907, 31 x 41 cm, sign. PD K. Langer 1907, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Karel Langer (1878–1947) byl český akademický malíř, jehož tvorba odrážela hlubokou lásku k české krajině. Narodil se v rodině učitele v Jaroměři a později studoval na pražské Akademii v…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK