Jan Spěváček
Jan Spěváček
(1973)
Vlhké schody
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:20
olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Jan Spěváček
(1973)
Kresba aktu II.
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:00
litografie, 2014, 42,3 x 29 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 10/38, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Jan Spěváček
(1973)
Kresba aktu III.
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:01
litografie, 2014, 45 x 27 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 10/36, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jan Spěváček
(1973)
Žbluňk
Položka č.: 281450Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:55
olej, plátno, 2016, 75 x 110 cm, sign. PD J.Spěváček 2016, lišta, Jan Spěváček absolvoval Fakultu výtvarných umění v Brně u prof. J. Načeradského. Převážná část jeho tvorby se zaměřuje na zachycování krajinných výjevů, čímž se hlásí k tradici české krajinářské školy. Jeho hlavní zájem spočívá však v…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)