Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:02

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)

  • Jana Reinerová

    Nový Svět

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:03

    olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

  • Jana Reinerová

    Vzpomínka na Tunis

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:44

    litografie, 28 x 35 cm, sign. DU Jana Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)