Marek Fexa

  • Marek Fexa

    Portrét

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:15

    olej, karton, 2008, 36 x 31 cm, sign. vzadu Fexa 08

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Marek Fexa

    Růženka

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:20

    olej, plátno, 2007, 38,5 x 37 cm, sign. vzadu Fexa 07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)