Jiří Balcar

(1929-1968)

Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar.

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kolín

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:06

    tuš, papír, 21 x 29 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Drábské světničky

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:07

    tuš, papír, 21 x 29,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Autoportrét

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:08

    tuš, papír, 28,5 x 20 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka I.

    Položka č.: 609

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:09

    tuš, akvarel, papír, 19 x 15 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko I.

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:10

    tužka, papír, 14,8 x 20,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko II.

    Položka č.: 611

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:11

    tužka, papír, 21 x 28 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko III.

    Položka č.: 612

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:12

    tužka, papír, 21 x 29,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko IV.

    Položka č.: 613

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:13

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko V.

    Položka č.: 614

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:14

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VI.

    Položka č.: 615

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VII.

    Položka č.: 616

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:16

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VIII.

    Položka č.: 617

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:17

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko IX.

    Položka č.: 618

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko X.

    Položka č.: 619

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:19

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka II.

    Položka č.: 620

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:20

    tuš, papír, 19,5 x 15 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka III.

    Položka č.: 621

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:21

    tuš, papír, 29 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka IV.

    Položka č.: 622

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka V.

    Položka č.: 623

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:23

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka VI.

    Položka č.: 624

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:24

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Stará žena

    Položka č.: 625

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:25

    tužka, papír, 30 x 22 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    V restauraci

    Položka č.: 626

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:26

    tužka, papír, 14,7 x 20 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    U kadeřníka

    Položka č.: 627

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:27

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    U kadeřníka II.

    Položka č.: 628

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:28

    tužka, papír, 20,5 x 14,7 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Položka č.: 629

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:29

    tužka, papír, 7,3 x 22 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 630

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:30

    tužka, papír, 7,2 x 11,2 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Galerie výtvarného umění

    Položka č.: 631

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:31

    2x tužka, papír, 12,5 x 22 ; 10 x 22 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Galerie výtvarného umění II.

    Položka č.: 632

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:32

    tužka, papír, 14,4 x 20,8 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Položka č.: 633

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:33

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kompozice II.

    Položka č.: 634

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:34

    tužka, papír, 29 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kostel sv. Ludmily na Vinohradech

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    lept, 20 x 25,5 cm, sign. PD Balcar, rám, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)