Jan Koblasa

(1932-2017)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Pocta Janu Palachovi

    Položka č.: 19616

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1969, 64 x 49 cm, PD monogr. *69, č. 22/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Položka č.: 237061

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:26

    litografie, 61 x 47 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Velryba a Jonáš

    Položka č.: 236543

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:57

    litografie, 1968, 44 x 58,5 cm, sign. PD *968, č. XIX/XX, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Anděl

    Položka č.: 236578

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:32

    litografie, 1988, 30 x 21,63 cm, PD monogr. * 88, č. 6/50 A, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, přeložená v cca jedné třetině, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)