V. Novák
Povodí řeky
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:53
olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Povodí řeky
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)