V. Novák

  • V. Novák

    Letní krajina

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 11:51

    olej, plátno, 67 x 97 cm, sign. PD V. Novák, rám, v pravé části malba mírně poškozena, rám místy poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • V. Novák

    Podzimní krajina

    Položka č.: 226024

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:57

    olej, plátno, 65 x 95 cm, sign. PD V. Novák, rám, zašpiněné, zvlněné plátno, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)