Miroslav Lipowski

(1975)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Žena na schodišti

    Položka č.: 203042

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:05

    akryl, plátno, 2016, 24 x 18 cm, sign. vzadu Lipowski 2016

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Tvář ženy

    Položka č.: 203043

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:06

    akryl, plátno, 2016, 19,5 x 19,5 cm, sign. vzadu Lipowski 2016