Emanuel Bakla

(1878-1943)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Krajina na Vysočině

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:04

    olej, plátno, 29,6 x 36,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:05

    olej, plátno, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)