Antonín Augusta

(1891-1940)

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Chalupa v horách

    Položka č.: 559

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:02

    olej, plátno, 1935, 38 x 48 cm, sign. PD A. Augusta, rám, malba zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Podzimní topoly

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:03

    olej, karton, 47 x 71 cm, sign. PD A. Augusta, rám, tato malba se vyznačuje umnou prací se světlem poučenou impresionismem, na malbě i rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)