Václav Brožík

(1851-1901)

malíř českých dějin, histor. Výjevů, genrů a podobizen

  • Václav Brožík

    (1851-1901)

    Na cestě

    Položka č.: 231005

    Vyvolávací cena: 170.000 CZK (6.800 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 19:02

    olej na dřevě, kolem r. 1886, 26 x 44 cm, sign. LD VBrožík, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové, citujeme z něj: Předložený obraz nazvaný Na cestě je nesporné dílo Václava Brožíka. Brožík často zajížděl na francouzský venkov, na zámek d'Ambleville ve střední Francii …

    Aktuální cena: 170.000 CZK (6.800 €)