Karel Benetka

  • Karel Benetka

    Dobré i špatné zprávy

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:31

    akvarel, papír, 1999, 23,5 x 17 cm, sign. LD Benetka, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Karel Benetka

    Hudební zátiší

    Položka č.: 91

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:32

    akvarel, papír, 1989, 23,5 x17 cm, sign. DU Benetka 89, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Krajina za městem

    Položka č.: 92

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:33

    akvarel, papír, 1988, 16 x 26 cm, sign. PD Benetka 88, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Vidíš, jak ti prospěl ten osmidenní zájezd na velikonoční ostrovy!

    Položka č.: 234915

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:54

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    On pivo nepije. Dejte mu koňak

    Položka č.: 234916

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:56

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Vrátili mi z banky peníze za ty mé korunové dluhopisy

    Položka č.: 234917

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:58

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, zezadu autorská razítka, papír vlevo nahoře lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Původně mi svatý Petr nabízel křídla z divoké husy

    Položka č.: 234918

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:00

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PS Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Peníze nechci ani vidět, jediné co má dnes cenu je to, co se dá sežrat nebo vychlastat

    Položka č.: 234919

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:02

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sig. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Všichni jste stejní. Můj první manžel zase strkal hlavu do písku.

    Položka č.: 234920

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:04

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign. SD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Je to tak, Škrholo. Loutky se vodí shora, maňásci zdola a politici ze strany

    Položka č.: 234921

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:06

    tuš, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 234687

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:00

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 234688

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:01

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 234250

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:07

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Benetka

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 234252

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:09

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Benetka

    Grand restaurant

    Položka č.: 234253

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:10

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 234254

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:11

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská