Jiří Šalamoun

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Jeroným

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:22

    litografie, 1981, 29,6 x 40,9 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:23

    chromolitografie, 1976, 59,5 x 41,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 76, autorský tisk, originál chromolitografie, tisk T. Svoboda, ČFVU, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)