Lumír Čmerda

sochař, keramik, grafik

  • Lumír Čmerda

    Titulní list cyklu - Praha; A Antonín Dvořák vila Amerika

    Položka č.: 199237

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:56

    litografie, 25,5 x 19,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Lumír Čmerda

    Položka č.: 199238

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:57

    litografie, 24,8 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Lumír Čmerda

    J Jungmannovo náměstí s plakátem dvou Jiří

    Položka č.: 199239

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:58

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD L. Čmerda, č. 5/30, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Lumír Čmerda

    E Emauzy

    Položka č.: 199240

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:59

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Lumír Čmerda

    Ch Chotkova silnice

    Položka č.: 199241

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:00

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Lumír Čmerda

    D Dienzenhoferův letohrádek

    Položka č.: 199242

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:01

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Lumír Čmerda

    T Tito titáni už hostili i titána světové hudby

    Položka č.: 199243

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:02

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Lumír Čmerda

    Z Zubr evropský a další zvířata v ZOO za zámkem v Tróji

    Položka č.: 199244

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:03

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)