Arcybušev

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    Položka č.: 213676

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:09

    dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)