Ladislav Karoušek
(1926-1991)
Únorové slunce
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:25
olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)