Ladislav Karoušek

(1926-1991)

  • Ladislav Karoušek

    (1926-1991)

    Únorové slunce

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:25

    olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)