František Sylva Toman

(1886-1942)

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:43

    olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)