Luňák

  • Luňák

    Městské zákoutí

    Položka č.: 230552

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:53

    litografie, 1996, 14 x 11 cm, sign. PD Luňák 1996, pasparta

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)