Snížek

  • Snížek

    Zámek

    Položka č.: 250510

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:33

    olej, plátno, 59 x 50 cm, sign. LD Snížek, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)