Eugen Jonáš

  • Eugen Jonáš

    Čertovka

    Položka č.: 234866

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 20:16

    dřevoryt, 1930, 30 x 20,8 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eugen Jonáš

    Před kostelem

    Položka č.: 228552

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:08

    lept, 27,3 x 23,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)