Eugen Jonáš

  • Eugen Jonáš

    Čertovka

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:44

    dřevoryt, 1930, 30 x 20,8 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)