Tomáš Honz

(1989)

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Rybník

    Položka č.: 281607

    Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:50

    olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám

    Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Kameny ve tmě

    Položka č.: 281608

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:51

    olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)