Martin Mrkva

(1989)

  • Martin Mrkva

    (1989)

    Z cyklu Ženy

    Položka č.: 281660

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:43

    olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)