J. Škvára

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:25

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)