Caspari de Geus

  • Caspari de Geus

    Alexander Dubček

    Položka č.: 236896

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:40

    fotografie, 1991, 35 x 24,8 cm, sign. PD Caspari 1991, na zadní straně autorský štítek, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)