Tomáš Hřivnáč

studium SUPŠ v Praze; malíř, grafik; věnuje se především volné grafice, nejčastěji suché jehle; stejně tak se vysloví často v lehkém akvarelu a společným jmenovatelem prací je smysl pro kresbu a její možnosti; jeho světem je svět ženy a poetiky, která ji obklopuje a utváří; grafické listy jsou jakoby záznamem okamžiků, v nichž se projeví záblesk akce, situace, gesta; i samotné názvy děl naznačují okamžitost a torzovitost situací (Naposled, Uhýbat, Stranou, Mimo aj.); směrem k abstraktnosti míří jeho grafiky tam, kde opouští i tvář a konkrétnost osobnosti, aby zbyla jen linka, tvar a tomu odpovídající napětí (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)

  • Tomáš Hřivnáč

    Hlavní důvody

    Položka č.: 227089

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:27

    akvatinta, suchá jehla, 1999, 29 x 19,5 cm, sign. PD Tomáš 99, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Jiné místo

    Položka č.: 232047

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:01

    suchá jehla, 1996, 19 x 49 cm, sign. PD Tomáš 96, č. 6/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Clona

    Položka č.: 232048

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:02

    suchá jehla, 1994, 9 x7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 94, č. 21/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Klobouk

    Položka č.: 232049

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:03

    suchá jehla, 1992, 12 x 9,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 92, č. 8/20, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Starý pes

    Položka č.: 234305

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:02

    suchá jehla, 2009, 13,5 x 15,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 09, rám, č. 17/34, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Cestu znám

    Položka č.: 234306

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:03

    suchá jehla, 2011, 20,3 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, rám, č. 14/29 II., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)