Tomáš Hřivnáč

studium SUPŠ v Praze; malíř, grafik; věnuje se především volné grafice, nejčastěji suché jehle; stejně tak se vysloví často v lehkém akvarelu a společným jmenovatelem prací je smysl pro kresbu a její možnosti; jeho světem je svět ženy a poetiky, která ji obklopuje a utváří; grafické listy jsou jakoby záznamem okamžiků, v nichž se projeví záblesk akce, situace, gesta; i samotné názvy děl naznačují okamžitost a torzovitost situací (Naposled, Uhýbat, Stranou, Mimo aj.); směrem k abstraktnosti míří jeho grafiky tam, kde opouští i tvář a konkrétnost osobnosti, aby zbyla jen linka, tvar a tomu odpovídající napětí (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)

  • Tomáš Hřivnáč

    Píseň písní

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 10x sign. suchá jehla T. Hřivnáč, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2010, ex. 48/100, Edice Biblos, sv. 53, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jiří Hruška

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:05

    suchá jehla, 2013, 13,4 x 12,2 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 116/120, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris G - design

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:25

    suchá jehla, 2011, 11,8 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Marie Urbanová

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:00

    suchá jehla, 2012, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Z obou stran

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:05

    suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Scherzer

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:15

    suchá jehla, 2011, 11,3 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Úvod

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:25

    suchá jehla, 2017, 91 x 65 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. 31/50, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Ján Štefančík

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:25

    suchá jehla, 2011, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Vedle II.

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:10

    suchá jehla, mezzotinta, 2009, 18,7 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 21/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Rovně

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:15

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    První hodina

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:20

    mezzotinta, 2009, 16,3 x 8,9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 16/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Dva roky

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:25

    suchá jehla, 2009, 14,5 x 10,4 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 35/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6130 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    U sebe

    Položka č.: 191838

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 15:45

    suchá jehla, 2008, 70 x 99 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č.11/20, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Z dálky

    Položka č.: 201240

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 16:33

    mezzotinta, 2001, 29 x 22 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 01, č. 9/60, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 234166

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 20:34

    suchá jehla, 2009, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    V dlaních

    Položka č.: 234167

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 20:36

    suchá jehla, 2009, 12 x 8,9 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč 09, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Volno

    Položka č.: 234168

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 20:38

    suchá jehla, 2010, 11 x 8,7 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč 2010, č. 1/20 II., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Na dlouho

    Položka č.: 234169

    Plánované ukončení: 02. 05. 2019 20:40

    suchá jehla, 2010, 11,9 x 8,7 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč 2010, č. 7/80 III., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Difficulity

    Položka č.: 230436

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:20

    suchá jehla, 1991, 26,5 x 17,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1991, rám, č. 19/20, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Starý pes

    Položka č.: 234305

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:02

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Cestu znám

    Položka č.: 234306

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:03

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)