Augustin Mervart

(1889-1968)

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Z Valašska

    Položka č.: 233451

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:04

    litografie, 1939, 25 x 20 cm, značeno na desce PD Aug. Mervart 39, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)