Václav Rožánek

(1913-1994)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.800 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 18:26

    olej, sololit, 80 x 100 cm, sign. DU V. Rožánek, rám, krásná ukázka z námětově bohatého díla oceňovaného umělce, jenž byl žákem a přítelem Oldřicha Smutného. Rožánek ovšem celý život pracoval v továrně jako strojní zámečník. Toto pracovní prostředí také ovlivnilo tvorbu – struktury jeho děl připomín…

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)

    Odhadní cena: 120 000 - 140 000 Kč CZK

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Zamilovaná

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:00

    kombinovaná technika, papír, 49 x 35 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Písek nad Otavou

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:03

    tempera, papír, 41 x 28 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ležící akt

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 13.200 CZK (528 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:06

    olej, karton, 29,5 x 42 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.200 CZK (528 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Imaginární krajina

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 17.800 CZK (712 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:12

    tempera, papír, 41 x 27 cm, sign. PD V. Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 17.800 CZK (712 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Bezedná touha

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 21.750 CZK (870 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:15

    tempera, papír, 48,5 x 33,5 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 21.750 CZK (870 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    U Jaderského moře

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 21.850 CZK (874 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:18

    olej, sololit, 29,9 x 39,5 cm, sign. LD Rožánek, rám, informelní práce jihočeského autora, dodnes mírně zapomenutého a čekajícího na své objevení a zhodnocení, neboť přesahuje svůj region do celočeského kontextu. , soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 21.850 CZK (874 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:21

    kombinovaná technika, papír, 32 x 45 cm, sign. PD V. Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na návsi

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 15.300 CZK (612 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:24

    tempera, papír, 47 x 33 cm, sign. LD V. Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 15.300 CZK (612 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:27

    pastel, papír, 27,5 x 40 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:30

    kombinovaná technika, papír, 15 x 20 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Šero

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:33

    tempera, papír, 47,5 x 33 cm, sign. DU Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Chyšecko

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 10.700 CZK (428 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:36

    olej, karton, 42 x 29,5 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.700 CZK (428 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Chýšecko se probouzí

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:39

    tempera, papír, 48 x 33 cm, sign. DU V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:42

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Elegán

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 23.800 CZK (952 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:45

    tempera, papír, 40,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 23.800 CZK (952 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ostražitost

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:48

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Parný den

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 9.700 CZK (388 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:51

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. PD Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 9.700 CZK (388 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Hlava v červeném

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:54

    tempera, papír, 45 x 33 cm, sign. LD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na stole

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:57

    olej, sololit, 40 x 37 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Výsek noční krajiny

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:03

    tempera, papír, 44 x 31,5 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 18.900 CZK (756 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:09

    Aktuální cena: 18.900 CZK (756 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:12

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Začátek metamorfózy

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:15

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Rozjímání

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 10.350 CZK (414 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:18

    Aktuální cena: 10.350 CZK (414 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Velký akt

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:21

    kombinovaná technika, papír, 62,5 x 44 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly