Václav Rožánek

(1913-1994)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Bezedná touha

    Položka č.: 1073

    Vyvolávací cena: 21.750 CZK (870 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:36

    tempera, papír, 48,5 x 33,5 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 21.750 CZK (870 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Elegán

    Položka č.: 1074

    Vyvolávací cena: 23.800 CZK (952 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:37

    tempera, papír, 40,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 23.800 CZK (952 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 1075

    Vyvolávací cena: 18.400 CZK (736 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:38

    tempera, papír, 43 x 39 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 18.400 CZK (736 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 1076

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:39

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Chýšecko se probouzí

    Položka č.: 1077

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:40

    tempera, papír, 48 x 33 cm, sign. DU V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Imaginární krajina

    Položka č.: 1078

    Vyvolávací cena: 17.800 CZK (712 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:41

    tempera, papír, 41 x 27 cm, sign. PD V. Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 17.800 CZK (712 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 1079

    Vyvolávací cena: 21.200 CZK (848 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:42

    tempera, papír, 43 x 31 cm, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 21.200 CZK (848 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 1080

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:43

    kombinovaná technika, papír, 41 x 28 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 1081

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:44

    pastel, papír, 27,5 x 40 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ležící akt

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 13.200 CZK (528 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:45

    olej, karton, 29,5 x 42 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.200 CZK (528 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 1083

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:46

    tempera, papír, 43 x 30 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrá krajina

    Položka č.: 1084

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:47

    olej, karton, 33 x 45 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 1085

    Vyvolávací cena: 18.900 CZK (756 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:48

    Aktuální cena: 18.900 CZK (756 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na návsi

    Položka č.: 1086

    Vyvolávací cena: 15.300 CZK (612 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:49

    Aktuální cena: 15.300 CZK (612 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na stole

    Položka č.: 1087

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:50

    olej, sololit, 40 x 37 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ostražitost

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:51

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Písek nad Otavou

    Položka č.: 1089

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:52

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Podzimní proměny

    Položka č.: 1090

    Vyvolávací cena: 13.160 CZK (527 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:53

    kombinovaná technika, papír, 43,5 x 31 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.160 CZK (527 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Šero

    Položka č.: 1092

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:55

    tempera, papír, 47,5 x 33 cm, sign. DU Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    U Jaderského moře

    Položka č.: 1093

    Vyvolávací cena: 21.850 CZK (874 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:56

    olej, sololit, 29,9 x 39,5 cm, sign. LD Rožánek, rám, informelní práce jihočeského autora, dodnes mírně zapomenutého a čekajícího na své objevení a zhodnocení, neboť přesahuje svůj region do celočeského kontextu. , soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 21.850 CZK (874 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Velký akt

    Položka č.: 1095

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:58

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Vznešenost

    Položka č.: 1096

    Vyvolávací cena: 22.850 CZK (914 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:59

    tempera, papír, 43 x 31 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.850 CZK (914 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Záchvěv naděje

    Položka č.: 1097

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:00

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. LD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Zamilovaná

    Položka č.: 1098

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:01

    kombinovaná technika, papír, 49 x 35 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 1099

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:02

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. PD Rožnek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Začátek metamorfózy

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Výsek noční krajiny

    Položka č.: 423

    tempera, papír, 44 x 31,5 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Vášeň

    Položka č.: 422

    kombinovaná technika, papír, 42 x 30 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    V podchodu

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 420