Kateřina Černá

(1937)

žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Zámecká zahrada

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:14

    lept, kombinovaná technika, papír, 1990, 32,4 x 21,3 cm, sign. DU Kateřina Černá, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Konvalinky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:16

    lept, kombinovaná technika, papír, 21,7 x 16,5 cm, sign. PD Kateřina Černá, č. 4/40, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Košík s růžemi

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:18

    lept, kombinovaná technika, papír, 2001, 13,8 x 13,9 cm, sign. PD Kateřina Černá 01, č. 6/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Brambořík - malý

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:20

    lept, kombinovaná technika, papír, 16,8 x 13,7 cm, sign. DU Kateřina Černá, č. 9/30, vzadu razítko ČFVU a popsáno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Kytice s ptáčkem

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:22

    lept, kombinovaná technika, papír, 1994, 63,5 x 48,5 cm, sign. DU Kateřina Černá 1994, autorský tisk, pokrčený, místy lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)