Ivan Kováčik

  • Ivan Kováčik

    Mimikry

    Položka č.: 187878

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:36

    lept, 2012, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 15/30

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Antverpy

    Položka č.: 187879

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:37

    lept, 2013, 12 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2013, autorksý tisk

  • Ivan Kováčik

    Baran

    Položka č.: 187882

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:38

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 39/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Bliženci

    Položka č.: 187884

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:39

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 37/59

  • Ivan Kováčik

    Rak

    Položka č.: 187885

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:40

  • Ivan Kováčik

    Lev

    Položka č.: 187886

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:41

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 41/59

  • Ivan Kováčik

    Panna

    Položka č.: 187887

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:42

  • Ivan Kováčik

    Ex Libris Vlado Baláž

    Položka č.: 206055

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:24

  • Ivan Kováčik

    Slimák cest

    Položka č.: 235478

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:41

    litografie, 1998, 15,8 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 1998, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Nerob z komára

    Položka č.: 235479

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:42

    papír, autorský ofset, kombinovaná technika, 2002, 33,8 x 25,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2002, č. 13/59

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Kováčik

    Štyri dohody

    Položka č.: 235480

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:43

    papír, autorský ofset, kombinovaná technika, 2012, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)