Ivan Kováčik

  • Ivan Kováčik

    Váhy

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:10

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 35/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Columbus

    Položka č.: 232465

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 21:03

    litografie, 1998, 32 x 44 cm, sign. PD Ivan Kováčik ´98, č. 6/40

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)