Pavel Mühlbauer

  • Pavel Mühlbauer

    Cesta I

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    emulze, olej, plátno, 2017, 70 x 55 cm, sign. PD Mühlbauer, lišta, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Položka č.: 232818

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 19:02

    olej, plátno, 2018, 70 x 70 cm, sign. PD Mühlbauer, lišta, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 4

    Položka č.: 233462

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:15

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 5 - Cesta na Radkov

    Položka č.: 233463

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:16

    pigment, pastel, papír, 2008, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 08, žák prof. J. Smetany

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 2

    Položka č.: 233464

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:17

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sing. PD Mühlbauer 07, žák prof. J. Smetany