Oscar Dominguez

(1906-1957)

  • Oscar Domínguez

    (1906-1957)

    Hlava dívky

    Položka č.: 230949

    Vyvolávací cena: 470.000 CZK (18.800 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:06

    olej, plátno, 1945, 34,5 x 19 cm, sign. DU Domínguez 45, rám, Španělský malíř Oscar Domínguez se narodil v roce 1906 v městečku San Cristóbal de La Laguna na ostrově Tenerife. V jednadvaceti letech odešel do Paříže, kde pracoval pro svého otce a po práci navštěvoval kabarety, kde hledal inspiraci pr…

    Aktuální cena: 470.000 CZK (18.800 €)