Jaroslav Vožniak

(1933-2005)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Položka č.: 230955

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.200 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:12

    kombinovaná technika, lité laky, sololit, 1992, 181 x 120 cm, sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1992, dílo významného člena seskupení Šmidrové a jednoho z nejoriginálnějších českých umělců 20. století. Společně s Karlem Neprašem, Bedřichem Dlouhým a Janem Koblasou vyznával Jaroslav Vožniak estetiku divno…

    Aktuální cena: 130.000 CZK (5.200 €)