Jaroslav Vožniak

(1933-2005)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Z cyklu ptáci

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    suchá jehla, 1971, 49,5 x 63 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 1971, č. 1/30, dílo významného člena seskupení Šmidrové a jednoho z nejoriginálnějších českých umělců 20. století. Společně s Karlem Neprašem, Bedřichem Dlouhým a Janem Koblasou vyznával Jaroslav Vožniak estetiku divnosti, jež byla definován…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK