Jiří Kubíček

  • Jiří Kubíček

    Položka č.: 214066

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:16

    litografie, 1988, 13,6 x 7,4 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, pasparta, č. 12/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)