Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 225271

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:12

    lept, 16,2 x 21,5 cm, sign. PD Vik, zažloutlý, při okrajích poničený papír, na papíře skvrnky, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v P…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Oubislavice

    Položka č.: 234831

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:42

    dřevoryt, 12,8 x 9 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sliač

    Položka č.: 234832

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:44

    dřevoryt, 8,5 x 15 cm, sign. PD Vik, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Piešťany

    Položka č.: 234833

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:46

    dřevoryt, 1932, 11,2 x 17 cm, sign. PD Vik, značeno v desce VK 32, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Motiv ze Skalovy ulice v Turnově

    Položka č.: 234834

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:48

    dřevoryt, 13 x 8,8 cm, sign. PD Vik, na papírové paspartě popsáno, pravý horní roh ohnutý, na papíře zažloutlé skvrnky, které nezasahují do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Ho…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    Položka č.: 234835

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:50

    dřevoryt, 13,3 x 9,3 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)