Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražské mosty

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:22

    dřevoryt, 1927, 7,8 x 14,2 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný č…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zámecká kaple v Liberci

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:57

    dřevoryt, 1956, 23,3 x 17,8 cm, LD značeno ve štočku ViK 56, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie …

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Braunovy sochy Nectností v Kuksu

    Položka č.: 153

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:58

    dřevoryt, 1955, 23 x 18 cm, LD značeno ve štočku Vik 55, při okrajích lehce poškozený papír, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd…

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Liberec

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 20:21

    dřevoryt, 29,5 x 46,8 cm, sign. PD Vik, rám, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1804 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Václavské náměstí, pomník sv. Václava

    Položka č.: 138278

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 08. 2018 21:00

    dřevoryt, 1926, 19,4 x 14,5 cm, monogr. PD VK, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Český ráj

    Položka č.: 225954

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 18:34

    soubor 12 dřevorytů, 1917-21, vše 26,5 x 32 cm, vše sign. PD Vik, vydal výtvarný kroužek Rudého koutku ROH, 1953, volné listy v papírovém přebalu, mírně poškozený přebal, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    Položka č.: 220960

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2018 19:20

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD Vik 1924, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Máne…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Oubislavice

    Položka č.: 226773

    Plánované ukončení: 18. 09. 2018 22:28

    dřevoryt, 12,8 x 9 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sliač

    Položka č.: 226774

    Plánované ukončení: 18. 09. 2018 22:30

    dřevoryt, 8,5 x 15 cm, sign. PD Vik, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Piešťany

    Položka č.: 226775

    Plánované ukončení: 18. 09. 2018 22:32

    dřevoryt, 1932, 11,2 x 17 cm, sign. PD Vik, značeno v desce VK 32, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Markušovcích

    Položka č.: 226776

    Plánované ukončení: 18. 09. 2018 22:34

    dřevoryt, 13,5 x 13,3 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Motiv ze Skalovy ulice v Turnově

    Položka č.: 226777

    Plánované ukončení: 18. 09. 2018 22:36

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    Položka č.: 226778

    Plánované ukončení: 18. 09. 2018 22:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 225271

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:08

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)