Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kvetoucí jabloň

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2018 15:00

    olej, lepenka, 24,7 x 19 cm, PD monogr. VK, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Stromy na podzim

    Položka č.: 166

    olej, lepenka, 25,8 x 18,5 cm, PD monogr. VK, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autu…

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Jabloň v létě

    Položka č.: 165

    olej, lepenka, 18,8 x 25 cm, PD monogr. VK, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumn…

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Oubislavice

    Položka č.: 226773

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 19:26

    dřevoryt, 12,8 x 9 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sliač

    Položka č.: 226774

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 19:28

    dřevoryt, 8,5 x 15 cm, sign. PD Vik, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Piešťany

    Položka č.: 226775

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 19:30

    dřevoryt, 1932, 11,2 x 17 cm, sign. PD Vik, značeno v desce VK 32, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Markušovcích

    Položka č.: 226776

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 19:32

    dřevoryt, 13,5 x 13,3 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Motiv ze Skalovy ulice v Turnově

    Položka č.: 226777

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 19:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    Položka č.: 226778

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 19:36

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 225271

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 22:40

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)