Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trosky (Ex libris Frant. Kozák)

    Položka č.: 223978

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2018 22:42

    litografie, 10,7 x 7,3 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    Položka č.: 220960

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 20:04

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD Vik 1924, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Máne…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražské mosty

    Položka č.: 220961

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2018 20:06

    dřevoryt, 1927, 7,8 x 14,2 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný č…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)