Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trutnov

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:25

    dřevoryt, 1920, 39,2 x 49,7 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v …

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    Položka č.: 220960

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 23:16

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD Vik 1924, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Máne…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Oubislavice

    Položka č.: 226773

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:02

    dřevoryt, 12,8 x 9 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sliač

    Položka č.: 226774

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:04

    dřevoryt, 8,5 x 15 cm, sign. PD Vik, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Piešťany

    Položka č.: 226775

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:06

    dřevoryt, 1932, 11,2 x 17 cm, sign. PD Vik, značeno v desce VK 32, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Markušovcích

    Položka č.: 226776

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:08

    dřevoryt, 13,5 x 13,3 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Motiv ze Skalovy ulice v Turnově

    Položka č.: 226777

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    Položka č.: 226778

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét děvčátka (Jarmilka)

    Položka č.: 230233

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 19:18

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Strečno

    Položka č.: 230810

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:46

    lept, 24,7 x 29,4 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměsti s morovým sloupem

    Položka č.: 230811

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:47

    litografie, 1943, 35,1 x 28,2 cm, sign. PD V. Vik, ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947), při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Nádvoří

    Položka č.: 230812

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)