Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel a Bystřička

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Diviskách a Pohled z Valdické brány

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:20

    2x dřevoryt, 13,5 x 17 a 14 x 10,2 cm, oba sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České a…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Oubislavice

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:50

    dřevoryt, 12,8 x 9 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sliač

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:52

    dřevoryt, 8,5 x 15 cm, sign. PD Vik, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Piešťany

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:54

    dřevoryt, 1932, 11,2 x 17 cm, sign. PD Vik, značeno v desce VK 32, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Markušovcích

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:56

    dřevoryt, 13,5 x 13,3 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Motiv ze Skalovy ulice v Turnově

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:58

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Na Pražském hradě

    Položka č.: 232821

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 16:30

    dřevoryt, 1938, 18,5 x 26,1 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Výhled do údolí

    Položka č.: 133886

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 18:20

    dřevoryt, 19,2 x 13,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Česk…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)