Antonín Hudeček

(1872-1941)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Studie pivoněk

    Položka č.: 281481

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:26

    olej, plátno, 49 x 67 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)