František Emler

(1912-1992)

  • František Emler

    (1912-1992)

    U řeky

    Položka č.: 243383

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:42

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 28,7 cm, sign. LD F. Emler, LD přípis autora: F. Nekvasilové k dobrému vzpomínání, nalepeno na kartonu, při pravém okraji papíru patrné vytržení z bloku, papír mírně zažloutlý, podkladový karton odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Pr…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 219184

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:20

    litografie, 13,7 x 41,5 cm, sign. PD F. Emler, č. 22/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)