Vladimír Pechar

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Květa Veselá

    Položka č.: 228447

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:20

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 52, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Porcie

    Položka č.: 228775

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:00

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý a papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kateřina

    Položka č.: 228776

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:02

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    Položka č.: 229935

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:26

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 11/17, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229936

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:28

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 45, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 229939

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:30

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 28, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)