Vladimír Pechar

  • Vladimír Pechar

    Petruccio

    Položka č.: 228418

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:20

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Lady Macbeth

    Položka č.: 228419

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:22

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    Položka č.: 228420

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:24

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Shylock

    Položka č.: 228421

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:26

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru ohnutý a lehce natržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet

    Položka č.: 228422

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:28

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Porcie

    Položka č.: 228775

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:50

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý a papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kateřina

    Položka č.: 228776

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:52

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    Položka č.: 228777

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:54

    dřevoryt, 1986, 24,8 x 19,8 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, papír při horním i dolním okraji pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6905 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Kněžna Jitka, manželka Břetislava I.

    Položka č.: 228778

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Chrám

    Položka č.: 182531

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:10

    suchá jehla, 2000, 30 x 18 cm, sign. PD Vladimír Pechar 2000, č. 17/35, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Pechar

    Libušina lázeň

    Položka č.: 182532

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:12

    suchá jehla, 2000, 31 x 18 cm, sign. PD Vladimír Pechar 2000, č. 12/20, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)