Vladimír Pechar

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Václav Veselý

    Položka č.: 228450

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:58

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 39, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 228424

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:00

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 13/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet a Král

    Položka č.: 182915

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:32

    inkoust, tuž, ruční papír, 2005, 58 x 42 cm, sign. PD Pechar 05, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Pechar

    Zamyšlená postava

    Položka č.: 188848

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 16:50

    strukturální olej, sololi, 1998, 47 x 40 cm, sign. PD Pechar 98, rám, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 228448

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:18

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 27, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 228449

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:20

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 23, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229937

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:48

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 46, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229938

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:50

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 47, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 229940

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:52

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 24, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 229941

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:54

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 22, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 237489

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:50

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 4/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)