Karel Beneš
(1932-2021)žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Karel Beneš
(1932-2021)
Vzpomínky na Toledo
Položka č.: 281403Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:08
litografie, 1995, 35 x 28,5 cm, sign. DU K Beneš 95, č. 60/70, rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Konec masopustu
Položka č.: 281404Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:09
litografie, 1992, 64,5 x 48,5 cm, sign. DU K Beneš 92, č. 67/70, v horní části mimo tisk natrženo, rožky mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)