Jiří Slíva
Jiří Slíva
Kafe avantgard
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:50
litografie, 35,5 x 30,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 8/33, místy u okrajů lehounce ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Jíří Slíva
Nose in the rose
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:51
akvatinta, 24,5 x 33 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Jiří Slíva
Tabacco Road
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:52
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 80/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jiří Slíva
Jazz Dog
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:23
litografie, 15,2 x 15 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 19/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jiří Slíva
Anděl s paragrafy
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:24
litografie, 25,2 x 19 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 21/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Jiří Slíva
Mon Amour
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:25
litografie, 16 x 8 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 9/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jiří Slíva
Grand Café de Pisa
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:26
litografie, 14 x 9,7 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 42/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Cofee time
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:27
litografie, 15 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 11/65, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Cyklošnek
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:28
litografie, 9 x 11,7 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 15/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Jiří Slíva
Intimissimo
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:29
litografie, 16,2 x 5,3 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 36/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar