Slavoj Kovařík

(1923-2003)

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 234506

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:03

    olej, koláž, tuš, tempera, papír, 1986, 43 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 86, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Položka č.: 234507

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:04

    kombinovaná technika, karton, 1987, 42,5 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 87, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Položka č.: 234577

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:34

    kombinovaná technika, papír, 1988, 44,3 x 61,2 cm, sign. PD S. Kovařík 88, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)